Кубик WitEden Roadblock 3x3x9

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
Код товару: 219-01
Виробник: WitEden
Відгуки: 0
₴ 1 138.00 грн
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Вік
Від 3 років
Виробник
WitEden
Країна виробник
Китай
Магніти
Ні
Матеріал
Пластик
Опис

Кубик WitEden Roadblock 3x3x9

Кубик WitEden Roadblock 3x3x9 - це складна головоломка з формою кубіка 3x3x9. Виробництвом цього кубика займається відомий виробник складних головоломок - WitEden.

Даний кубик викликає особливий інтерес у спідкуберів завдяки своїй незвичайній формі та складності. Він містить 27 рухомих частин, що дозволяє робити в ньому більше 1.4 трильйонів різних комбінацій. Розгадування головоломки може взяти значну кількість часу та вимагати від спідкубера використання різних стратегій та технік.

Якість виконання кубика на високому рівні, що дозволяє легко і плавно повертати рухомі частини. Завдяки своїй складності та цікавій формі, кубик WitEden Roadblock 3x3x9 є прекрасним додатком до колекції складних головоломок та може задовольнити потреби найвибагливіших спідкуберів.

WitEden 3x3x9 став вражаючим продовженням відомої лінійки головоломок від компанії ВітЕден і є одним з найбільших кубоід 3x3xN в масовому виробництві. До його переваг належить кубіческаю форма, завдяки якій він зручно лежить в руках. Незважаючи на безліч маленьких деталей в конструкції, кубик має дуже гідною якістю обертання - деякі спідкубери навіть використовували його для швидкісної збірки. За рахунок цього ВітЕден 3х3х9 припаде до душі багатьом колекціонерам і шанувальникам кубоід.

Теги: головоломки, головоломка, куб, механічні

Характеристики
Характеристики
Вік
Від 3 років
Виробник
WitEden
Країна виробник
Китай
Магніти
Ні
Матеріал
Пластик
Пакування
Коробка
Рівень складності
Складний
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Кубик WitEden Roadblock 3x3x9
₴ 1 138.00 грн